امروز : ۱۰ آبان ۱۳۹۹

بزرگترین رویداد بازار ایده و نوآوری در صنعت داروسازی کشور

تی‌پی‌نو یک رویداد جدید و بی‌سابقه است که به منظور جذب طرح‌های ناب در صنعت داروسازی کشور برگزار می‌شود. این رویداد روزنه‌ای برای شکوفاسازی استعداد و نوآوری همه کسانی است ‌که در حوزه دارویی، ایده‌ها و طرح‌هایی نو دارند. بهبود عملکرد کسب و کار سازمانی، آفرینش انتفاع اجتماعی از طریق روش‌های جدید در نوآوری‌های صنعت داروسازی کشور، محک وزن علمی معطوف به صنعت، ردیابی ایده‌های ارزش‌آفرین و فراهم‌آوری زمینه برای رشد و بالندگی اندیشه‌ورزان حوزه دارویی کشور از اهداف برگزاری این رویداد است.

برای جذب ایده ها، سایتی به آدرس https://tpinno.ir طراحی شده که اطلاعات کامل رویداد در آن درج شده و صاحبان ایده میتوانند ایده های خود را از طریق صفحه مربوطه ارسال کنند. ایده ها در این حوزه ها قابل دریافت هستند:

۱. ماشین آلات و تجهیزات دارویی

۲. فناوری اطلاعات

۳. بازاریابی

۴. تحقیقات بالینی

۵. فارماسیوتیکس و دارورسانی

۶. نانوتکنولوژی دارویی

۷. بایوتکنولوژی دارویی

۸. شیمی دارویی، سنتز و آنالیز

۹. فارماکوگنوزی

۱۰. زنجیره تامین دارو

۱۱. فارماکولوژی و مولکولهای جدید

۱۲. مدیریت کیفیت و کنترل دارو

ایده های برگزیده پس از انتخاب توسط کمیته ارزیابی، به مرحله بعد راه پیدا می کنند. در این مرحله پس از عقد قرارداد محرمانگی و اطمینان بخشی از حفظ مالکیت معنوی، طرح کامل از ایده دهنده دریافت و توسط داوران منتخب هلدینگ که از نخبگان و صاحبان دانش در مجموعه شرکتهای گروه دارویی تامین هستند داوری میشوند. در مواردی که نیاز باشد از داوران خارج از گروه نیز استفاده خواهد شد (اساتید دانشگاه، محققین و صاحبین دانش یا تخصص ویژه). بر اساس امتیاز، سه طرح به عنوان برنده اول، دوم و سوم انتخاب و جوایز ارزشمندی دریافت خواهند کرد. کلیه ایده های برتر که قابلیت اجرایی و ارزش اقتصادی داشته باشند جهت عقد قرارداد به شرکتهای تابعه تیپیکو معرفی خواهند شد.

ارتباط با ما

  • آذربایجان غربی - ارومیه - کیلومتر 11 بلوار دانشگاه روبروی پردیس نازلوی دانشگاه ارومیه
  • کد پستی: 5756115322 صندوق پستی: 333
  • 4432751240-42(98+)
  • info@wastp.ir
بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top