آخرین اخبار, گزارش تصویری

رویداد تجلیل از نخبگان و استعدادهای برتر مورد حمایت کمیته امداد همزمان با کل کشور در آذربایجان غربی برگزار شد

رویداد تجلیل از نخبگان و استعدادهای برتر مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) همزمان با کل کشور،  بصورت ویدیو کنفرانس با حضور معاون علمی و فناوری  ریاست جمهوری و رئیس کمیته امداد امام کشور در محل اداره کل کمیته امداد آذربایجان غربی و با شرکت دکتر نیکبخت رئیس پارک علم و فناوری  و مدیران و مسئولین کمیته امداد استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور نیز در این مراسم با بیان اینکه در اقتصاد دانش‌بنیان، شناسایی و پرورش استعدادهای برتر بسیار مورد توجه است، گفت: برای شناسایی و ایجاد ارزش افزوده از نخبگان، نیازمند یک بستر مناسب فرهنگی هستیم که کمیته امداد توانسته است با ایجاد زمینه‌های لازم، شرایط رشد نخبگان جامعه هدف را فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه در اقتصاد امروز افراد و انسان‌ها مبنای توسعه هستند، افزود: روحیه کارآفرینی متاثر از درک و تجربه سختی‌های زندگی است و این همان چیزی است که خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد از جوهره آن برخوردار هستند زیرا نوآوری از کمبودها ریشه می‌گیرد.

دکتر ستاری بر آمادگی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای همکاری با کمیته امداد تاکید کرد و گفت: باید با کمک استعدادهای برتر در جامعه هدف امداد، زمینه اقتصاد غیرنفتی و دانش‌بنیان را در کشور ایجاد کنیم.
در پایان برنامه نیز از برگزیدگان استانی این رویداد تجلیل به عمل آمد.