رویدادها

هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2018) با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری به همت پارک فناوری پردیس با موضوع «شهر هوشمند» طی ۳ روز از ۱۴ تا ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه، اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور از جمله شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد،‌ سرمایه‌گذاران جسورانه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری، فرشتگان کسب‌وکار، مخترعین، منتورها، برگزارکنندگان رویدادهای استارتاپی،‌ رسانه‌های استارتاپی، ارائه کنندگان زیرساخت‌ها در بخش‌های حاکمیتی و غیره حضور خواهند داشت.

این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر ۹۰۰۰ مترمربع و بیش از ۳۵۰ غرفه برپا خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود ۱۰۰۰ نفر غرفه دار و بیش از ۴۰۰۰ نفر بازدیدکننده در این نمایشگاه گردهم آیند. همچنین چندین رویداد مختلف تجاری و ترویجی در این نمایشگاه برگزار خواهد شد و بخش‌های متنوعی برای عرضه فناوری‌ها و کسب‌وکارهای نوپای کشور دایر می‌شود.

 بر طبق اعلام دبیرخانه نمایشگاه، ثبت‌نام غرفه داران، از تاریخ ۱۸ اردیبهشت آغاز و تا ۵ خرداد ادامه خواهد یافت. همچنین ثبت‌نام بازدیدکنندگان نیز از ابتدای خردادماه آغاز خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت http://www.inotex.com مراجعه نمایند.

مدیران محترم شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری اذربایجان غربی جهت اطلاع از شرایط حضور می‌توانند با شماره تلفن ۳۲۷۵۱۲۴۰ داخلی ۱۱۸ جناب آقای رحیمی پور (کارشناس بازاریابی و تجاری سازی پارک) تماس حاصل فرمایند.