رویدادها

فن بازار اولین کنفرانس ملی ریخته گری مداوم فولاد

پارک علم و فناوری هرمزگان نماینده فولاد هرمزگان  در بخش فن بازار، اولین‌ کنفرانس ملی ریخته‌گری مداوم فولاد،  با همکاری شرکت های حوزه تخصصی صنعت فولاد در مراکز رشد و پارک های علم و فناوری  اقدام به برگزاری فن بازار می کند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، با توجه به محدودیت پذیرش فن بازار،  متقاضیان می توانند ضمن ثبت نام در کنفرانس به آدرس http://iccc.hosco.ir اسامی خود را حداکثر تا تاریخ ۰۴/۰۸/۹۸ به پارک علم و فناوری هرمزگان ارسال فرمایند.

گفتنی است هزینه اسکان برای یک نفر از هر شرکت رایگان می باشد و هزینه غرفه های فن بازار نیز متعاقبا به اطلاع افراد ثبت نامی خواهد رسید.

شایان ذکر است ریخته‌گری مداوم یکی از فناوری‌های مهم در صنعت فولاد است،  از آنجا که دانش ریخته‌گری در جهان به‌طور مداوم در حال تکمیل و به‌روزرسانی است باید در ارتباط با این موضوع، ارزیابی مداومی از وضعیت صنعت کشور انجام شود. با توجه به‌وجود بستری مناسب جهت استفاده از دانش، همفکری و تعامل شرکت‌های فولادی، انجمن‌های علمی نخبگان صنعتی و جامعه دانشگاهی کشور، فولاد هرمزگان برای اولین‌بار در کشور کنفرانس تخصصی ریخته‌گری مداوم فولاد را در نیمه دوم سال ۹۸ در شهر بندرعباس برگزار خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه کنفرانس۳۳۶۲۵۲۴۴ الی ۰۷۶ تماس حاصل فرمایید.