رویدادها

سومین دوره لیگ اینترنت اشیاء ایران برگزار می شود

سومین دوره لیگ اینترنت اشیاء با هدف رشد و توانمندسازی تیم ها و افراد علاقه مند به اینترنت اشیاء از مهر ماه سال جاری در مناطق مختلف کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، این رویداد ملی با هدف ایجاد فرصت برای جوانان توانمند و شکل دهی استارت آپ های تخصصی در حوزه اینترنت اشیاء طراحی شده است که در آن به تیم های برگزیده جوایز نقدی ارزشمندی اهدا خواهد شد.
لیگ اینترنت اشیاء ایران، که توسط مرکز نوآوری آیوتیک به عنوان رویداد تخصصی که  فضای تعامل و رقابت میان استارتاپ های حوزه اینترنت اشیاء را شکل داد، در سومین دوره خود، امسال نیز در مناطق مختلف کشور شامل شمال، جنوب،غرب، شرق، شمال غرب و مرکز کشوربرگزارمی شود.
لیگ اینترنت اشیاء ترکیبی از آموزش و رقابت، با چاشنی جایزه برای فینالیست‌هاست با هدف تمرکز زدایی سعی دارد فرصت دیده شدن استارتاپ‌ها، تیم‌ها و ایده‌های آنها را جدای از منطقه و شهر فراهم کند و توانسته جایگاه خود را میان فعالان و علاقمندان اینترنت اشیاء پیدا کند
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام می توانند به صفحه لیگ اینترنت اشیاء ایران در سایت آیوتیک   http://www.iotic.ir/iot-league/   مراجعه کنند.