رویدادها

رقابت های استارت آپی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ در ارومیه برگزار می شود

استارت آپ های ۶ شهر در اینوتکس پیج ۲۰۲۰ رقابت می کنند که این رقابت ها در شهر ارومیه ا در تاریخ ۲۷ بهمن ماه ۹۸ در محل شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، اینوتکس پیچ، یکی از بخش های  رقابتی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ برای سومین سال متوالی در ۶ شهر از ایران برگزار می شود.
رویداد بزرگ نوآوری و فناوری (INOTEX) طی هشت دوره برگزاری خود میزبان استارت آپ ها و شرکت های فناور زیادی از سراسر کشور بوده است.
اینوتکس پیچ یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ است که برای سومین سال متوالی رقابتی بزرگ بین استارت آپ های سراسر کشور را برگزار می کند.
مرحله نخست این رقابت ها از بهمن ماه تا اردیبهشت ماه سال ۹۸ در ۶ شهر ایران(ارومیه، زاهدان، اصفهان، اهواز، ساری و تهران)برگزار و ایده های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی مشخص خواهند شد.
از هر شهر یک یا دو استارت آپ منتخب امکان حضور در مرحله نهایی رویداد اینوتکس پیچ را دارد که همزمان با نمایشکاه اینوتکس  در تهران برگزار خواهد شد و به تیم های منتخب علاوه بر کمک هزینه حضور در رویداد نهایی تهران، غرفه نمایشگاهی نیز تعلق خواهد گرفت.
در رویداد نهایی استارت آپ های برنده ۶ شهر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و پس از ارزیابی داوران به برگزیدگان نهایی این رقابت جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
رقابت اینوتکس پیچ با هدف معرفی و سرمایه گذاری روی ایده ها و استارت آپ های مستعد از شهرهای مختلف کشور انجام می شود، از این رو دبیرخانه نمایشگاه اینوتکس از سرمایه گذاران ، وی سی ها، شتایب دهنده و افراد علاقه مند برای شرکت در این رویداد و سرمایه گذاری روی ایده های منتخب دعوت به عمل می آورد.
نهمین دوره از نمایش اینوتکس ۲۰۲۰ در محل دائمی نمایشگاه های تهران با حضور اکوسیستم نو آوری و فناوری کشور زیر یک سقف برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است هیچ محدودیتی در زمینه فعالیت طرح های استارت آپی وجود ندارد.

علاقه مندان برای شرکت در بخش رویداد اینوتکس و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت   http://pitch.inotex.com/ مراجعه و یا با شماره تماس ۳۲۷۵۱۲۴۰ الی ۴۲ داخلی ۱۱۸ تماس حاصل نمایند.