رویدادها

برگزاری کنفرانس بین المللی اقتصاد دیجیتال و گردهمایی بین المللی فین تک در مالزی

«کنفرانس بین المللی اقتصاد دیجیتال اسلامی» و «گردهمایی بین المللی فین تک» دو رویداد معتبر و ارزشمند اسلامی است به طور همزمان در حوزه اقتصاد اسلامی در کوالالامپور مالزی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، مرکز رشد واحدهای فناوری هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی، یکی از مراکز پیشرو در حوزه توانمند سازی شرکت های نوپا به منظور فعالیت در بازار جهان اسلام می باشد.
یکی از بخش های راهبردی این مرکز «کریدور بین المللی کسب و کارهای نوپای اسلامی» است که فرصت های بین المللی در حوزه های تجاری مرتبط با بازار جهان اسلام را شناسایی نموده و مقدمات استفاده هر چه بهتر کسب و کارها از این فرصت ها را فراهم می سازد.
«کنفرانس بین المللی اقتصاد دیجیتال اسلامی» و «گردهمایی بین المللی فین تک» دو رویداد معتبر و ارزشمند اسلامی است که از تاریخ ۹ الی ۱۱ مهر ۱۳۹۸ به طور همزمان در جوزه اقتصاد اسلامی در کوالالامپور مالزی برگزار خواهد شد.

«کریدور بین‌المللی کسب و کارهای نوپای اسلامی» در چهارمین دوره از فعالیت‌های خود در حوزه بین‌الملل مسئولیت اطلاع‌رسانی و  ثبت نام از علاقه مندان به شرکت در این رویداد را در ایران را برعهده دارد.
لازم بذکر است پس از ثبت نام اولیه  جلسه توجیهی قبل از اعزام برگزار خواهد شد.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت www.Quranati.ir   مراجعه و یا با شماره  ۰۲۱۶۶۴۱۰۱۸۰ تماس حاصل فرمایید. و همچنین  جهت ثبت نام در ایوند به لینک زیر مراجعه نمایند.
https://evand.com/events/gifs-idex