رویدادها

برگزاری بیست و سومین رویداد شتاب آذربایجان(روشا)

بیست و سومین رویداد شتاب آذربایجان(روشا)؛کار آفرینی در ۲۰۰دقیقه با موضوع مدیریت سبز با مشارکت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، سازمان حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی و شرکت دانش بنیان بهینه فرآیند الکترونیک فیدار و سایان الکتریک، فعال در زمینه کاهش مصرف انرژی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، بیست و سومین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) بامحورهای مدیریت مصرف انرژی، راه کارهای فناورانه کاهش آلودگی، جایگاه زیر ساخت های سبز در برنامه ریزی و مدیریت شهری برگزار می شود.

در این رویداد جوایز ویژه ای برای ایده های برتر در نظر گرفته شده است که شامل جوایز نقدی به سه ایده برتر و نیز حمایت جهت تجاری سازی ایده های برتر در مراکز نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی خواهد بود.
همینطور ایده های برتر در سمینار آموزشی با عنوان مدیریت سبز با حضور مسئولان مربوطه از سازمان های شهرستان ارومیه ارائه خواهند شد.

شایان ذکر است  شرکت در  بیست و دومین رویداد شتاب آذربایجان رایگان بوده  و در تاریخ  ۳ بهمن ماه ۹۸ از ساعت ۱۵ در محل سالن آمفی تئاتر  موزه تاریخ طبیعی  واقع در تقاطع آذربایجان برگزار خواهد شد.

مهلت ثبت نام : تا ۲ بهمن ماه

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام  کلیک کنید.