رویدادها

ایده بازار صنعت حمل و نقل ریلی

به گزارش پارک علم  و فناوری آذربایجان غربی، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با همکاری معاونت پژوهش و فناوری وزرات علوم، تحقیقات و فناوری و با توجه به ضرورت های فوری و حیاتی در حوزه صنعت حمل و نقل ریلی بنا دارد ضمن شناسایی ظرفیت های نهفته در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاهی، طرح ها، محصولات و  فنآوری های دانش بنیان را در معرض خرید و فروش صنعت حمل و نقل ریلی، سرمایه گذاران، بنگاه های اقتصادی و بهره برداران قرار دهد.  در این طرح بنا  است ضمن استاندارد سازی فرآیند عرضه و  تقاضا  در حوزه کسب و کار و محصولات دانش بنیان، علاوه بر توسعه بازار و فروش، زمینه های سرمایه گذاری  و خرید حرفه ای توسط سرمایه گذران و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران فراهم گردد.

به این منظور شرکت راه ‌آهن جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد به منظور دستیابی به اهداف فوق، از ایده­‌های صاحب­‌نظران و متخصصان استفاده نماید تا با مشارکت آنان اقدام به اجرای ایده­‌های برتر نماید. لذا از تمام ایده پردازان در این عرصه دعوت می شود ایده‌ های خود را در زمینه‌ های ذیل در قالب فرم پیوست حداکثر تا تاریخ ۱۵ مردادماه به منظور بررسی و انتخاب ایده­‌های برتر ارسال فرمایید.

واحدهای فناور متقاضی جذب سرمایه گذار یا فروش محصول می بایست مشخصات طرح یا فناوری خود را از طریق آدرس www.ideabazar.rai.ir ارسال نمایند.

 بدیهی است ایده‌­های برتر مورد حمایت مادی و معنوی شرکت راه‌­آهن جمهوری اسلامی ایران قرار خواهند گرفت.

ارسال ایده ها در ۴ حوزه ی :

 هوش تجاری

 اینترنت اشیاء

 خدمات الکترونیک

افزایش بهره‌وری و تخصیص منابع

جوایز:

اهدا جوایز نفیس به ایده‌های برتر

-حمایت از طرح های دارای قابلیت تجاری سازی جهت توسعه طرح ها، ایده ها و فناوری ها تا دستیابی به حداقل محصول قابل پذیرش شامل تامین محل کار، منابع مالی، ارائه مشاوره و

-ارتباط پایدار با ایده پردازان و فناوران در جهت تجاری سازی محصولات

حمایت از توسعه ایده ها، فناوری ها و طرح ها جهت ارائه در بازارهای جهانی در صورت برخوردار بودن از ویژگی های لازم.