اطلاعیه ها

نشست بهره برداری از فناوری‌های داخلی در توسعه شهرک‌های صنعتی

مرکز فن بازار ملی ایران با همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و با هدف آشنایی مدیران این سازمان با محصولات فناورانه و دانش بنیان و فناوریهای نوین قابل استفاده در توسعه شهرکهای صنعتی، قصد دارد نشستی به منظور مواجه کردن طرفین با یکدیگر و عرضه محصولات و فناوریها در حوزه های زیر به مدیران شهرکهای صنعتی برگزار نماید:

  • استفاده از انرژیهای نو و تجدیدپذیر در شهرکهای صنعتی
  • روشهای بهینه طراحی شهرکهای صنعتی روش‏های صنعتی ساخت
  • فناوری های جدید در ایجاد زیرساختهای شهرکهای صنعتیبتن‏های توانمند
  • شیوه‌های نوین طراحی ساختمانهای صنعتی جهتکاهش مصرف انرژی و بهره‌گیری از فضاهای موجود

این نشست که اردیبهشت ماه سال ۹۷ و با حضور شرکتهای دانش بنیان و فناور فعال در هر یک از حوزه‌های بالا از سراسر کشور برگزار می‌شود، شامل دو بخش خواهد بود: بخش اول به ارائه محصولات و دستاوردهای شرکتهای منتخب در قالب نمایشگاه اختصاص دارد، و در بخش دوم نیز جلسات مذاکره اختصاصی (B2B)  بین عرضه‌کنندگان و خریداران این محصولات برگزار می‌شود.

شرکت‌های فناور و دانش بنیان تا تاریخ ۳۰/۰۱/۹۷ فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. همچنین علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پورتال مرکز فن بازار به نشانی www.techmart.ir مراجعه نمایند.

شرکت تابش (به عنوان مجری برنامه) با شماره ۶۶۰۱۳۳۱۰-۰۲۱ و ۶۶۰۱۳۲۹۶- ۰۲۱ و همچنین آقای مهندس فتحی کارشناس این مرکز با شماره ۷۶۲۵۰۲۵۰-۰۲۱ (داخلی ۴۳۷۸) آماده پاسخ گویی به سوالات و ابهامات احتمالی دی این خصوص می‌باشند.