اطلاعیه ها

نشست بهره‌برداری از فناوری‌های نوین داخلی در صنعت خودرو برگزار خواهد شد

نخستین نشست تخصصی بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی در صنعت خودرو به همت فن بازار ملی ایران واقع در پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به نقل از ایسکا نیوز، یکی از دغدغه های اصلی صنعت خودرو در کشور، توسعه سطح نوآوری در محصولات و قطعات و به‌کارگیری فناورهای نوین در طراحی، ساخت و تولید آنهاست که به افزایش کیفیت می‌انجامد. از طرف دیگر، شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور عضو پارک‌ها و مراکز رشد و همچنین صنایع نوینی در کشور در حوزه‌های مختلف صنعتی فعال هستند که فناوری‌ها و محصولاتشان می‌تواند به این هدف خودروسازان کمک کند.

در این راستا، مرکز فن بازار ملی ایران واقع در پارک فناوری پردیس معاونت علمی، با همکاری شرکت ساپکو و با هدف آشنایی گروه خودروسازی ایران‌خودرو با محصولات فناورانه و دانش‌بنیان و فناوری‌های نوین قابل استفاده در این صنعت، قصد دارد نشستی برگزار کند.

 نخستین نشست تخصصی بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی در صنعت خودرو به‌منظور مواجه کردن طرفین با یکدیگر و عرضه محصولات و فناوری‌ها در حوزه‌های مجموعه انتقال و قدرت مجموعه برق و الکترونیک مجموعه های جانبی موتور مجموعه تعلیق، فرمان و چرخ‌ها، مجموعه مکانیزم‌های متصل به بدنه گروه ایران‌خودرو برگزار می‌شود.

این نشست که با حضور شرکتهای دانش‌بنیان و فناور فعال در صنعت خودرو و قطعات وابسته از سراسر کشور در محل شرکت ساپکو برگزار می‌شود، شامل دو بخش خواهد بود: بخش اول به ارائه محصولات و دستاوردهای شرکتهای منتخب در قالب نمایشگاه اختصاص دارد. در بخش دوم نیز جلسات مذاکره اختصاصی(B2B) بین عرضه‌کنندگان و خریداران این محصولات برگزار می‌شود.

نخستین نشست تخصصی بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی در صنعت خودرو به همت فن بازار ملی ایران واقع در پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار می‌شود.

آقای مهندس فتحی با شماره تلفن ۷۶۲۵۰۲۵۰- ۰۲۱ (داخلی ۴۳۷۸) و همچنین شرکت تکفا (بعنوان مجری برنامه) با شماره تماس‌های ۸۸۹۶۷۲۳۶- ۰۲۱ و ۸۸۹۶۷۱۶۰ -۰۲۱ آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی در این خصوص می‌باشند.

همچنین علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد و نحوه حضور در آن می‌توانند به لینک زیر مراجعه نمایند:

http://files.techmart.ir/docs/khodro.rar