اطلاعیه ها

اطلاعیه مهم فراخوان اینترنشیپ شرکت تاکستان صنعت غرب، مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

شرکت تاکستان صنعت غرب از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی جهت رفع نیاز فناورانه خود ، از متخصصین امر دعوت می نمایید.

به اطلاع می رساند شرکت تاکستان صنعت غرب از شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان آذربایجان غربی فعال در زمینه تولید سوخت بیودیزل جهت بهبود فرآیند شیمیایی استریفیکاسیون تولید بیودیزل  خود نیاز به نوعی کاتالیست ناهمگن بازی یا اسیدی دارد که ترجیحا در مقیاس نانو و بر بستر مغناطیسی سنتز شده باشد که هدف استفاده از این کاتالیست عدم نیاز به آبشویی بیودیزل و جلوگیری از تولید پساب صنعتی و همچنین جدا سازی راحت تر کاتالیست از ساختار بیودیزل و گلیسیرین می باشد، لذا از متخصصین این امر در دانشگاه های منطقه دعوت می نماید با حضور در این internship   در تولید دانش فنی این محصول  این مجموعه را یاری دهند.
لذا متقاضیان می توانند تا پایان ساعات اداری مورخ ۰۲/۱۱/۹۸ پروپوزال خود را به ایمیل inst@wastp.ir ارسال و یا با شماره تماس ۲-۳۲۷۵۱۲۴۰-۰۴۴ داخلی ۱۱۲ سرکار خانم داوودی تماس حاصل نمایند.
شایان ذکر است برای طرح های برگزیده شده از سوی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی که منجر به تولید دانش فنی محصول مورد نظر شود، مبلغ ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰یال جایزه نقدی در نظر گرفته شده است.