اطلاعیه ها

آغاز ثبت نام متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری-مهارتی

به اطلاع کلیه فرهیختگان حوزه فناوری و نوآوری استان می‌رساند؛ پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری-مهارتی مشترک پارک علم و فناوری و اداره کل آموزش های فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از ابتدای شهریور ماه سالجاری آغاز می گردد.

به گزارش روابط عمومی، سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی اظهار کرد: تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های مختلف فناوری و نخبگان مهارتی می‌توانند درخواست خود را از طریق سایت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به آدرس www.wastp.ir (سامانه پذیرش آنلاین) برای این مرکز ارسال نمایند.

وی افزود: این مرکز رشد خدمات و سرویس هایی از قبیل فضای کار دفتری و کارگاهی، خدمات مشاوره(حقوقی، مالی و بازاریابی)، منتورینگ و راهبری، شناخت بازار هدف، اطلاع رسانی و شبکه سازی، آموزش و توسعه مهارت و همچنین حمایت مالی جهت تبدیل ایده به محصول را ارائه می نماید که با ارائه این خدمات تخصصی تا سه سال برای ایجاد و توسعه کسب و کار و روند تجاری سازی ایده ها در کنار فناوران و نخبگان مهارتی هستیم.

نیکبخت خاطر نشان کرد: وجود تیم کاری با ویژگی های یک کارآفرین، ایده با قابلیت تجاری سازی و برنامه کاری منسجم از شرایط عضویت در این مرکز رشد می‌باشد.

وی در خاتمه از تمامی مهارت آموزان اداره کل آموزش های فنی و حرفه ای استان خواست تا با ثبت نام در سایت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و ارائه تقاضا جهت استقرار در مرکز رشد فناوری-مهارتی از فرصت ایجاد شده و بستر موجود جهت اجرا و تجاری سازی ایده های خود استفاده نمایند.