آینه رسانه ها

نوزدهمین رویداد شتاب در آذربایجان غربی برگزار شد

ارومیه – ایرنا – نوزدهمین رویداد شتاب آذربایجان غربی/ روشا / با عنوان «چگونه کسب و کار خود را راه اندازی کنیم؟ » با حضور شرکت کنندگان زن و مرد در دانشگاه آزاد ارومیه برگزار شد.

به گزارش ایرنا رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی روز یکشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: یوسف نادری، نوید قلی زاده و کامران داوری نیکو داوران این رویداد بودند و همچنین رامین حبیب زاده و عزتی راد در این دوره از رویداد سخنرانی کردند.
حسن حیدری اضافه کرد: محمد صابر با ایده آسفالت الیافی، مهدی سلیمان پور با ایده پزشک مجازی در آمبولانس نوین، محمد افتخاری فر با ایده سایمکس، امین شیخا با ایده محیط توسعه هوش مصنوعی و المیرا علی مردانی با ایده گردشگری نوین رتبه های برتر را به خود اختصاص دادند.
وی با اشاره به اینکه این رویداد از ساعت ۹ تا ۱۴ برگزار شد، اعلام کرد: در پایان این دوره آموزشی به تمام شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره از طرف پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و دانشگاه آزاد اسلامی صادر شد.
وی اضافه کرد: شناسایی ایده های برتر و به کارگیری آنها برای تبدیل شدن به کسب و کار از مهمترین اهداف برگزاری رویداد شتاب آذربایجان غربی است.
وی ادامه داد: برگزاری رویداد شتاب از سال ۱۳۹۶ در آذربایجان غربی شروع شده و در هر مرحله سه ایده برتر برای ورود به مراکز دانش بنیان انتخاب شده است.
به گزارش ایرنا، تاکنون ۲۵ ایده از رقابت های استارت آپ برگزار شده در این استان، در مراکز دانش بنیان به عنوان ایده فعال و موفق مشغول فعالیت است.

لینک خبر خبرگزاری ایرنا