آینه رسانه ها

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با فارس: پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی از نخبگان اداره فنی و حرفه‌ای حمایت می‌کند

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: پارک علم و فناوری آذربایجان غربی تمام تلاش خود را برای فراهم کردن شرایط و امکانات در راستای حمایت از نخبگان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان به کار خواهد بست.

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، حسن حیدری عصر امروز در آیین انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اظهار کرد: پارک علم و فناوری آذربایجان غربی تمام تلاش خود را برای فراهم کردن شرایط و امکانات در راستای حمایت از نخبگان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان به کار خواهد بست.

وی گفت: تمام تلاش پارک علم و فناوری و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان استفاده از تجربه‌ و دانش دو مجموعه برای بهبود شاخص‌های توسعه آذربایجان غربی است.

در ادامه مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی اظهار کرد: تفاهم‌نامه مشترک همکاری با پارک علم و فناوری آذربایجان غربی سبب ایجاد فرصت برای نخبگان مهارتی می‌شود و استفاده از ظرفیت پارک برای ارتقا سطح نخبگان بسیار موثر خواهد بود.

محسن مددی وجود پارک علم و فناوری را یک نعمت برای استان دانسته و افزود: حمایت پارک از نخبگان فنی و حرفه‌ای منجر به تولید و هم‌افزایی دانش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، موضوع تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین پارک علم‌ و فناوری آذربایجان غربی با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، شامل همکاری در مطالعه و ایجاد مرکز استقرار نخبگان مهارتی پارک با هدف ارائه خدمات در کارگاهی و آموزشی به مخاطبین پارک و مهارت آموزان، همکاری در جهت توسعه فناوری و تجاری‌سازی محصولات مشاغل فناور محور و دانش بنیان، نیاز‌سنجی آموزشی و طراحی، برنامه ریزی و برگزاری دوره‌ها و برگزاری و اجرای کارگاه‌های آموزشی مشترک است.