آینه رسانه ها

افتتاح مرکز رشد و رونمایی از ۱۰ محصول فناورانه پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی

استان‌ها > آذربایجان غربی – ساختمان مرکز رشد استان آذربایجان‌غربی و مراسم رونمایی از ۱۰ محصول فناورانه پارک علم و فناوری استان، با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و شهریاری استاندار آذربایجان‌غربی صبح امروز افتتاح شد

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، در سفر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور، ساختمان مرکز رشد پارک علم و فناوری استان افتتاح شد.

همچنین در بازدید معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، از ۱۰ محصول فناورانه پارک علم و فناوری آذربایجان غربی رونمایی شد و در ادامه مراسم معاون علمی و فناوری رییس جمهور از شرکت‌های مستقر در پارک علمی و فناوری استان آذربایجان‌غربی بازدید کرد و از مشکلات این شرکت‌ها آگاه شد.

حسن حیدری رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در حاشیه این مراسم گفت: مرکز رشد پارک، در زمینی به مساحت سه هزار و ۵۰۰ متر مربع با هزینه ۲۵ میلیارد ریالی به بهره برداری رسیده است.

حیدری ادامه داد: عملیات اجرایی این مرکز از سال ۱۳۸۸ شروع شده ولی به دلیل بی توجهی مسئولان بلاتکلیف مانده بود که با حمایت دولت تدبیر و امید در سال ۱۳۹۴ عملیات احداث این مرکز تسریع یافت.

وی اضافه کرد: ۸۴ شرکت و واحد فناور دانش بنیان در این مرکز استقرار دارند و علاوه بر اجرای ایده های علمی و فناورانه، به تولید محصولات نوین می‌پردازند.