آینه رسانه ها

آغاز به کار رسمی کارگزار فن بازار منطقه ای آذربایجان غربی

شرکت فناوری آذر ایمن رستاک ارومیه به عنوان کارگزار فن بازار منطقه ای آذربایجان غربی، به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش ندای موج این شرکت با هدف کمک به بازاریابی محصولات فناورانه، تسهیل ورود اختراعات به بازار دارایی فکر، کمک به تبادل و انتقال فناوری و دانش فنی، جذب سرمایه برای طرح های فناورانه، توسعه پرتال و غنا بخشیدن به بانک اطلاعاتی وارد عرصه فن بازار شده است.

از دیگر اهداف دفتر فن بازار منطقه ای آذربایجان غربی می توان کمک به برگزاری دوره های آموزشی مربوط به تجاری سازی، احصاء نیازهای فناورانه و برگزاری همایش ها و رویدادهای ترویجی  با هدف ارتقاء فرهنگ فعالیتهای  فناورانه و توسعه بازار فناوری در استان اشاره کرد.

شایان ذکر است کارگزاران فن بازار  معمولا به عنوان مشاوران مورد اعتماد تعریف می‌شوند که از دانش و تجربه تخصصی خود در یک بخش خاص از صنعت استفاده کرده و می‌توانند تحویل پروژه یا راه حل مساله را با بهره‌گیری از یک شبکه از ارائه‌دهندگان متخصص تسهیل کنند. این افراد دارای شبکه‌ای از شرکا هستند که علاوه بر ارائه بهترین راه حل برای رفع نیاز مشتری، هزینه‌های عملیاتی را نیز کاهش می‌دهند.استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان، فناوران، مخترعان، صاحبان صنعت و حتی سرمایه‌گذاران می‌توانند برای تسهیل فعالیت‌های خود در اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور به این افراد مراجعه کنند.