آخرین اخبار, گزارش تصویری

گزارش تصویری روز اول نمایشگاه عرضه بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جهموری اسلامی ایران در ارمنستان

شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در نمایشگاه عرضه بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان حضور پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، نمایشگاه عرضه بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان ازتاریخ ۳ شهریور ۱۴۰۲ در مجموعه دانشگاهی مرگلیان ایروان(ساختمان ایروان اکسپو) در حال برگزاری است.

با توجه به موافقت با اختصاص غرفه رایگان به تعداد محدودی از شرکت دانش بنیان و فناور دارای صادرات یا پتانسیل صادراتی از مجموعه واحدهای فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، فناوران این مجموعه در این نمایشگاه شرکت کردند.
شایان ذکر است در این نمایشگاه، شرکت‌های صادرات و واردات،واحدهای فناور و دانش بنیان، تولیدکنندگان لوازم آرایشی، لوازم خانگی، منسوجات، قطعات خودرو، لامپ‌های LED، تجهیزات گلخانه‌ای و کشاورزی، ساخت و ساز و بیمه حضور دارند.
این نمایشگاه، بستر مناسبی برای معرفی نیازهای کشور ارمنستان است که واحدهای فناور و دانش بنیان آذربایجان غربی توان تولید آن را دارا هستند.