آخرین اخبار, گزارش تصویری

کسب رتبه اول در یازدهمین جشنواره خلاقیت و نوآوری ربع‌رشیدی رینوتکس توسط شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

در جشنواره خلاقیت و نوآوری ربع‌رشیدی رینوتکس، در حوزه ی نوآوری برق الکترونیک فوتونیک و مخابرات، طرح روبات هوشمند پارکینگ مکانیزه  شرکت  فناوری جانمایی هوشمند خودرو مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی موفق به کسب رتبه نخست این دوره از رقابت‌ها شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، در آیین اختتامیه نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی رینوتکس ۲۰۲۳، از فناوران برتر جشنواره رینوتکس معرفی و تجلیل شد.

این جشنواره در هشت حوزه فناوری سلامت، فناوری مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فن آوری شیمیایی، فناوری کشاورزی، آب فناوری زیستی و صنایع غذایی، فناوری نوآوری و فن آوری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، فناوری صنایع نرم هویت ساز و خلاق فرهنگی، فناوری نوآوری و فن آوری اطلاعات و نرم افزارهای رایانه ای و نوآوری برق الکترونیک فوتونیک و مخابرات برگزار شد و نفرات شایسته تقدیر و رتبه های برتر معرفی شدند.
در حوزه ی نوآوری برق الکترونیک فوتونیک و مخابرات، طرح روبات هوشمند پارکینگ مکانیزه حائز رتبه ی اول و طرح میکرو خازن صنعتی شایسته ی تقدیر شناخته شد.