آخرین اخبار, گزارش تصویری

کسب اولین گواهی استاندارد دانش نماد استان، توسط شرکت مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

 با حضور دکتر نوری نیا رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و دکتر موسی پور مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، اولین گواهی استاندارد محصولات دانش بنیان با عنوان گواهی (دانش نماد) به شرکت دانش بنیان رایان تصویر کاوش ورنا مستقر در  مرکز رشد مشترک پارک علم و فناوری و دانشگاه ارومیه اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان در آیین اهدای نخستین نشان دانش نماد با بیان اینکه این نشان با هدف حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و تولیدات داخلی در راستای منویات مقام معظم رهبری صادر می شود گفت: دانش نماد نشان و تضمین کیفیت تولیدات شرکت‌های دانش بنیان است و مردم همانند نشان استاندارد میتوانند با خیال راحت این محصولات را خریداری کنند.

آقای موسی پور افزود: با داشتن نشان دانش نماد شرکت‌های دانش بنیان می توانند بدون مشکل اقدام به صادرات محصولات تولیدی خود کنند.

وی دریافت گواهی از معاونت علمی و فناوری را مهمترین مشکل بر سر راه دریافت نشان دانش نماد برای شرکت‌های دانش بنیان در آذربایجان غربی بیان و تصریح کرد: خوشبختانه با تفویض اختیار به پارک علم و فناوری و اداره کل استاندارد استان‌ها این مشکل رفع شده است و شرکت‌های دانش بنیان مشکلی برای دریافت دانش نماد نخواهند داشت.

دکتر نوری نیا رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی هم با بیان اینکه بیش از ۱۰۰شرکت دانش بنیان در استان در حال فعالیت هستند گفت: نزدیک به نیمی از این شرکت‌ها تحت پوشش پارک در حال فعالیت هستند و  امیداوریم تا یک ماه آینده برای ۴ شرکت دیگر نشان دانش نماد صادر شود.