آخرین اخبار

چهارمین رویداد «استان‌آپ» در آذربایجان غربی برگزار می‌شود

چهارمین رویداد «استان‌آپ» به منظور سرمایه‌گذاری جسورانه بر روی طرح‌های استارت‌آپی این حوزه، به همت صندوق نوآوری و شکوفایی، با همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مشارکت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در استان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، در این رویداد استارت‌آپ‌ها و طرح‌های سرمایه‌پذیر ویژه این آذربایجان غربی، شناسایی و به سرمایه‌گذاران خطرپذیر معرفی می‌شوند.

این رویداد ویژه فعالان و صاحبان ایده و استارت‌آپ خواهد بود و با هدف توانمندسازی تیم‌های فناوری و نوآور استان آذربایجان غربی برگزار می‌شود.

توسعه و حمایت از کسب و کارها و ایده‌های نوآورانه از دیگر اهداف این رویداد است.

مهلت ثبت‌نام در این رویداد ۲۰ مردادماه ۱۴۰۲ خواهد بود و زمان برگزاری رویداد نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

متقاضیان برای شرکت در این رویداد و ارائه طرح‌های خود می‌توانند به نشانی inif.ir/web/guest/demoday1 مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۸ در راستای ماموریت خود مبنی بر تامین مالی توسعه فناوری و به ویژه فناوری‌های پیشرفته و اولویت‌دار، در قالب برنامه «هم‌سرمایه‌گذاری» با صندوق‌های پژوهش و فناوری، سرمایه‌گذاری جسورانه در استارت‌آپ‌ها و طر‌ح‌های سرمایه‌پذیر را آغاز کرده است.

در برنامه «هم‌سرمایه‌گذاری»، استارت‌آپ‌ها و دارندگان طرح‌های سرمایه‌پذیر، طرح و مدل کسب‌وکار خود را به عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می‌کنند. در صورتی که یکی از عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، پس از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب‌وکار، تصمیم به سرمایه‌گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت‌آپ یا طرح سرمایه‌پذیر را تامین می‌کند.