آخرین اخبار

پیام تشکر وزیر علوم از مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری، روسای پارک های علم و فناوری و مدیران شرکت های فناور و دانش بنیان

دکتر منصور غلامی وزیر علوم،تحقیقات و فناوری طی نامه ای از دکتر کشمیری مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری و روسای پارک های علم و فناوری و درخشش قابل ستایش واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک های علم و فناوری تشکرکرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، در بخشی از این نامه آمده است:

با سلام و احترام
تکوین و تقویت زنجیره آموزش، پژوهش و فناوری انتظار دیرینه ای در نظام آموزش عالی کشور بوده که همواره ذهن و نظر اصحاب خرد و اندیشه را به خود معطوف داشته و تلاش های زیادی در این مسیر صورت گرفته است. خوشبختانه امروزه به گواهی دستاوردهای حاصل شده شاهد تحقق این مهم هستیم. درخشش قابل ستایش واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک های علم و فناوری در شرایط سخت تحریم های ظالمانه و دوران پر چالش مواجهه با شیوع بیماری کرونا مایه افتخار و مباهات است.فرصت را مغتنم می دانم تا تحسین خود را از تلاش و همت جنابعالی و همکاران محترم دفتر برنامه ریزی امور فناوری، روسای محترم  پارک های علم و فناوری، مدیران واحدها و شرکت های دانش بنیان ابراز کنم. رجاء واثق دارم که قدر دانستن و حرمت نهادن به تلاش و همت  همه بزرگوارانی که در مسیر تعالی فناوری، دانایی، توانمندی و حل مشکلات ایران عزیز عمر گرانمایه خود را صرف می کنند کار شایسته ای است و بی تردید به اتکال به قدرت لایزال الهی و تلاش مستمر می توان به افق های تازه ای دست یافت.
مجددا مساعی و اهتمام جناب عالی و همکاران محترم در حوزه فناوری وزارت را ارج می نهم و از درگاه ایزد منان برای شما آرزوی تندرستی، سرفرازی و کامیابی دارم.

منصور غلامی
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری