آخرین اخبار

پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به مناسبت روز مهندس

پنجم اسفند، سالروز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی، دانشمند شهیر و نامدار میهن عزیزمان به نام «روز مهندسی» نام‎گذاری شده است. به همین مناسبت دکتر نیکبخت رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی طی پیامی این روز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در این پیام آمده است:

پنجم اسفند، سالروز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی، دانشمند شهیر و نامدار میهن عزیزمان به نام «روز مهندسی» نام‎گذاری شده است.

مهندسان بی‌شک آفرینندگان دنیای مدرن و تکنولوژی امروز هستند و نام گذاری این روز در راستای توجه به نقش والا و ارزشمند مهندسین به عنوان تلاشگران و پیشگامان پیشرفت و سازندگی در کشور می‎باشد که با تعهد و تفکر در عرصه علم و عمل بی‌هیچ چشمداشتی تلاش می‌کنند.
جایگاه رفیع مهندس و مهندسی در اندیشه و تاریخ کشور عزیزمان یادآور ابتکار، آفرینش، خلاقیت و زمینه‌ساز رشد و پیشرفت کشور درطول اعصار بوده و می باشد.

اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، ضمن تبریک این مناسبت فرخنده به تمامی مهندسان خدوم و پرتلاش، بر خود لازم می دانم که از نقش مهم و انکارناپذیر مهندسان در عمران و آبادانی کشور که تبلور همزمان علم و اخلاق در آثارشان متجلی است، صمیمانه سپاسگزاری نموده و از درگاه ایزدمنان سلامت، دوام و توفیق یکایک را خواستارم.

با آرزوی سلامتی برای تمام کسانی که خود را شبانه‌روز وقف کردند تا در پیشرفت و اعتلای تکنولوژی گام های بزرگی بردارند.

پنجم اسفند ماه، روز مهندس بر تمام مهندسین مبارک باد

علی محمدنیکبخت
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی