آخرین اخبار

نفرات برتر سی و سومین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) معرفی شدند

سی و سومین رویداد شتاب آذربایجان با همکاری و اسپانسرینگ شرکت گیاهان دارویی شلیرا و حضور دکتر منصورفر رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، سی و سومین رویداد شتاب آذربایجان با محوریت گیاهان دارویی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

دکتر محمد فتحعلی لو معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با بیان اینکه  مجموعا ۲۹ ایده در این رویداد شرکت کرده بودند، توضیح داد: پس دریافت ایده ها در داوری مرحله اول، ۱۰ ایده برتر که بیشترین امتیاز را کسب کرده بودند به مرحله دوم که بصورت حضوری برگزار شد، راه یافتند.
وی ادامه داد: در نهایت۳ ایده از  ۱۰ ایده راه یافته به مرحله پایانی بصورت حضوری با کسب امتیازهای لازم توانستند رتبه های برتر را کسب کنند.

دکتر فتحعلیلو با اشاره به اهدای لوح و جوایز نقدی برای نفرات برتر، گفت:  آقای احمد پیری با ایده خشک کردن گیاهان دارویی با خشک کن رسانشی مبتنی بر گرمایش القایی رتبه دوم، نفر دوم خانم رقیه واحدی با ایده تولید گیاهان دارویی و معطر ارگانیک  و خانم سهیلا دیبا با ایده تهیه کرم ضدآفتاب با استفاده از ضایعات گیاه دارویی زعفران به ترتیب رتبه سوم را کسب کردند.

وی افزود: این رویداد با همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، کمیته امداد امام(ره) استان، مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی استان، انجمن گیاهان دارویی کشور و همکاری و اسپانسرینگ شرکت گیاهان دارویی شلیرا برگزار شد.

شایان ذکر است این مراسم به صورت پخش زنده از وبسایت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، و صفحات مجازی پخش شد.