آخرین اخبار

نشست ملی با موضوع “نقش صنایع بزرگ در زیست بوم نوآوری و فناوری استان‌ها” برگزار می شود

نشست ملی با موضوع “نقش صنایع بزرگ در زیست بوم نوآوری و فناوری استان‌ها” با محوریت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و حمایت وزارت عتف برگزار می‌شود.

دکتر جواد نوری ‌نیا؛ رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از برگزاری نشست ملی با موضوع “نقش صنایع بزرگ در زیست بوم نوآوری و فناوری استان‌ها” با محوریت پارک علم پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و حمایت وزارت عتف در ۱۳ شهریورماه سالجاری خبر داد.
وی افزود: این پارک بنا دارد با مشارکت وزارت عتف در ۱۳ شهریورماه سال جاری اقدام به برگزاری نشست ملی آنلاین با موضوع«نقش صنایع بزرگ در زیست بوم نوآوری و فناوری استان‌ها» به صورت رایگان نماید.
دکتر نوری نیا با تأکید بر اینکه صنایع بزرگ در استان‌ها باید به عنوان یکی از مؤثرترین بازیگران زیست بوم نوآوری و فناوری شناخته شوند، اظهار داشت: بخش تحقیق و توسعه یا فناوری و نوآوری صنایع مختلف می‌توانند در پارک‌های علم و فناوری استان‌ها مستقر شوند تا ضمن بررسی و رصد فعالیت‌های فناورانه و نوآورانه شرکت‌ها و واحدهای فناور مستقر در پارک، در راستای زنجیره ارزش خود از این قابلیت‌ها و ظرفیت‌ها استفاده نمایند.
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در ادامه، رشد و پایداری واحدهای فناور مستقر، بازار‌محور شدن ایده‌های واحدهای فناور و تجاری‌سازی محصولات و همچنین تشکیل تیم‌های قوی تحقیق و توسعه برای این صنایع را از دستاوردهای این تعامل برد-برد برشمرد.
وی همچنین از حضور دکتر بهنام طالبی؛ رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، دکتر مصطفی صفدری رنجبر؛ مشاور معاونت فناوری و نوآوری وزارت عتف و دکتر وحدت زاهدی؛ مدیر توسعه کسب و کار شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه اصفهان در این نشست به عنوان سخنرانان نشست جهت انتقال تجربه، خبر داد.
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی افزود: حضور در این نشست برای تمامی روئسا و کارکنان پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و صنایع بزرگ کشور رایگان می‌باشد.
گفتنی است این نشست روز دوشنبه مورخ ۱۳ شهریورماه، ساعت ۱۳ بصورت مجازی در لینک https://asanseminar.ir/enter/wastp-online-shahrivar13 برگزار خواهد شد.