آخرین اخبار

نشست تعاملی سازمان فناوری و ارتباطات شهرداری ارومیه با شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

این نشست با حضور  مهندس یاسر اسدپور رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، دکتر فتحعلی لو معاون نوآوری و فناوری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و برخی شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک به منظور  بهره مندی از ظرفیت و توان علمی مجموعه های مذکور در مدیریت شهری  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، یاسر اسدپور  در این نشست اظهار کرد: در راستای استفاده از تمامی ظرفیتهای شرکتهای دانش بنیان و فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان جلسه ای تشکیل داده و شرکت های حاضر محصولات و ایده های خود را در راستای پروژه های مرتبط با مدیریت شهری ارائه دادند.

وی ادامه داد: در چشم انداز آتی ارومیه هوشمند، پشتیبانی از تمامی شرکت ها در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته و حمایت خواهند شد و پیشنهادمان بر این است ضمن بررسی پروژه های موفق در سایر کلانشهرها و یا هرگونه ایده جدید، آنها ارائه شوند و تأکید می کنیم اینگونه پروژه ها با حمایت مادی شهرداری قابل اجرا است.

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه گفت: شهرداری تمرکزش بر این است که پروژه هایش را با استفاده از شرکت های بومی دانش بنیان انجام دهد تا هم سطح علمی این شرکتها ارتقا یافته و هم گردش مالی در شهر خودمان را شاهد باشیم.

اسدپور ادامه داد: سازمان فاوا شهرداری در راستای ارتباط و تعامل با شرکت های دانش بنیان و پارک علم و فناوری اقدام به ایجاد واحد کسب و کار کرده و همچنین کارخانه نوآوری را نیز پیش بینی کرده ایم که در آینده اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه باید شرکت های دانش بنیان در حوزه های مدیریت شهری پای کار بیایند، تصریح کرد: استفاده از نظرات، پیشنهادات، ایده ها و تولیدات فعالان این حوزه موجب پیشرفت محسوس در اهداف مدیریت شهری و کسب رضایتمندی شهروندان می شود.

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: مهمترین مساله در خصوص همکاری با شرکت ها منطقی بودن هزینه ها و همکاری در راستای مدل مالی پیش بینی شده و همچنین تمامی پروژه ها نیز باید در بودجه شهرداری پیش بینی شده و بیاید.