آخرین اخبار, رویدادها

نخستین رویداد کشاورزی دانش بنیان و نوآور، ویژه حوزه دریاچه ارومیه برگزار می شود

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی خبرداد:در راستای راه اندازی مرکز رشد مشترک پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان رویداد ویژه حوزه دریاچه ارومیه در جذب ایده های برتر در افزایش بهره وری و کاهش مصرف آب در حوزه دریاچه ارومیه برگزار می شود.

دکتر غلامرضا منصورفر درباره محورهای این رویداد، توضیح داد: این رویداد در شش محور، مدیریت مصرف آب در گلخانه ها، مدیریت مصرف آب در اراضی زراعی و باغی، اندازه گیری مقدار آب آبیاری و زمان آبیاری، سیستم های آبیاری تحت فشار و مدرن سطحی، روش های به زراعی کاهش تبخیر و تعرق و مصرف آب و همچنین اپلیکشن های آب و آبیاری برگزار می شود.
وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به این رویداد تا پایان دی ماه ۱۴۰۰ می باشد، اظهار کرد: به سه طرح برتر در این رویداد جایزه نقدی و بهره مندی از حمایت های مادی و معنوی مرکز رشد مشترک اعطا خواهد شد.
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی درباره مخاطبان این رویداد، اظهار کرد: شرکت های فناور و دانش بنیان، شرکت های فنی و مهندسی  کشاورزی، اعضای هیات علمی و کارشناسان کشاورزی، دانشجویان، فناوران و  حتی دانش آموزان دارای ایده های نوآورانه می توانند در این رویداد شرکت کنند.

شایان ذکر است متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به نشانی www.wastp.ir مراجعه و یا با شماره تماس ۰۴۴۳۲۷۲۲۱۹۴  تماس حاصل نمایند.

لینک ثبت ایده