آخرین اخبار, گزارش تصویری

نخستین رویداد ارائه ایده در صنعت برق در آذربایجان غربی برگزار شد

رویداد جذب ایده با موضوع ” مدیریت مصرف برق ” با انتخاب و تجلیل از ایده های برتر ارائه شده به ایستگاه پایانی خود رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، دکتر جواد نوری نیا با بیان اینکه نخستین رویداد ارائه ایده در حوزه مدیریت مصرف برق با مشارکت پارک علم و فناوری  آذربایجان غربی، دانشگاه‌ ارومیه، شرکت توزیع نیروی برق استان، بانک تجارت و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: از تمام بانیان برگزاری این رویداد تشکر میکنیم و امیدواریم ایده های خروجی از این رویداد تاثیرات بسیار مثبتی در مدیریت مصرف برق داشته باشد.

رئیس پارک علم و فناوری افزود: بیشتر بازیگران حوزه زیست بوم فناوری در حوزه مدیریت مصرف برق در این رویداد نقش داشته اند و چندماهی است در حال تلاش برای برگزاری این مهم بودند.

دکتری نوری نیا در ادامه توضیحاتی درباره ایده های رسیده به رویداد داد و گفت:  مجموعا ۵۴ ایده از سراسر استان به دبیرخانه این رویداد ارسال شده بود که در مرحله نخست تمامی ایده‌ها توسط هیئت داوری مورد ارزیابی قرار گرفتند و از این تعداد، ۱۳ ایده به مرحله نهایی ارائه در روز رویداد راه یافتند و در پایان این رویداد از ۳ ایده به‌عنوان ایده‌های برتر منتخب داوران و ۱ ایده منتخب شرکت کنندگان تجلیل شد.

شایان ذکر است، علیرضا فکوری با ایده “استفاده از موتور استرلینگ برای گردش آب در پکیج منازل”، لطفعلی ناصری با ایده “احداث واحد کوچک نیروگاه CHP گازی” و سعید رضائیان با ایده “ایجاد قابلیت‌های نرم افزاری جدید با توجه به اطلاعات مکانی و زمانی” به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم این رویداد را با آرای داوران به خود اختصاص دادند.

همچنین “ایده نرم افزارهای موبایل برای مشترکان و ارسال مقدار مصرف برق به صورت آنلاین” عارف رسول‌زاده به عنوان ایده منتخب شرکت‌کنندگان حاضر در رویداد انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.