آخرین اخبار, رویدادها, گزارش تصویری

نخستین جشنواره رسانه‌ای پارک علم و فناوری آذربایجان غربی تحت عنوان پارک علم و فناوری در قاب رسانه به کار خود پایان داد

آیین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای پارک علم و فناوری آذربایجان غربی تحت عنوان ًپارک علم و فناوری در قاب رسانه ً با حضور دکتر نوری نیا رئیس پارک علم و فناوری، دکتر پیربوداقی رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌ها، قادری معاون فرهنگی و رئیس امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی  و جمعی از فعالان رسانه‌ای و با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، دکتر جواد نوری نیا رئیس پارک علم و فناوری در مراسم اختتامیه این جشنواره، گفت: جشنواره رسانه‌ای پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی با هدف بهره‌گیری از توان و قابلیت رسانه‌های مکتوب، برخط و دیداری و شنیداری آذربایجان‌غربی برای معرفی پارک علم و فناوری استان و ظرفیت‌های آن جهت بهره‌مندی جوانان نخبه و دانشجو برگزار شد.

وی ادامه داد: این جشنواره فرصتی مغتنم برای معرفی ظرفیت‌ها و نشان دادن امکانات و توانمندی‌ها پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برای مردم و جامعه است.

دکتر نوری نیا اظهار کرد: رسانه ها به کمک پارک بیایند و پارک را در رسیدن به هدف خود که همان توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری است، برسانند.

دبیر اولین جشنواره رسانه ای پارک علم و فناوری آذربایجان غربی نیز ایجاد وحدت، همدلی، همگرایی، همفکری و هم‌افزایی بین مجموعه پارک و اصحاب رسانه را از اهداف مهم این جشنواره دانست و گفت: آگاهی‌رسانی و امیدآفرینی عمومی نسبت به پارک علم و فناوری به عنوان ظرفیتی مهم و سرمایه‌ای ارزشمند، ضرورت اساسی برای خدمت به علم، صنعت و اقتصاد استان است.

پژمان ولیزاده افزود: تعداد ۵۴ اثر از رسانه‌های مکتوب، برخط، دیداری و شنیداری به دبیرخانه‌ی این جشنواره ارسال شده بود که به ترتیب در بخش گزارش شامل: ۷ اثر، در بخش مصاحبه ۱۲ اثر، خبر ۱۳ اثر، یادداشت ۶ اثر، و نهایتا در بخش چند رسانه‌ای ۱۳ اثر بود.

شایان ذکر است این جشنواره شامل بخش‌های گزارش، مصاحبه، مقاله، یادداشت و سرمقاله، خبر و چند رسانه‌ای بود

جهت مشاهده لیست برندگان کلیک کنید.