آخرین اخبار

مراسم تودیع و معارفه معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار شد

 همزمان با مراسم یلدای فناوری در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، مراسم تودیع و معارفه معاون فناوری و نوآوری این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، دکتر جواد نوری نیا رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر محمد فتحعلی لو معاون پیشین پارک علم و فناوری که در چند سال گذشته بابت اعتلای پارک علم و فناوری استان تلاش های زیادی انجام داده بود، انتخاب  دکتر سجاد گلشن نواز، را به عنوان معاون جدید فناوری و نوآوری این مجموعه تبریک گفت.

دکتر سجاد گلشن نواز فارغ التحصیل دکتری تخصصی مهندسی برق قدرت از دانشگاه تهران و هم اکنون عضو هیئت علمی گروه مهندسی برق قدرت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه ارومیه با مرتبه علمی دانشیاری می باشند. از ایشان بیش از ۷۰ مقاله با نمایه ISI و بیش از ۳۰ مقاله در نشریات ISC و کنفرانس های معتبر بین المللی و داخلی انتشار یافته است. حضور در لیست ۲% دانشمندان برتر پراستناد جهان در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر استان آذربایجان غربی در سال ۱۳۹۸، عضویت در هیئت تحریریه مجله ISI در حوزه مهندسی برق در موسسه Springer، انتخاب به عنوان داور برجسته موسسه IEEE در سال ۲۰۱۷ و نیز اخذ چندین جایزه بنیاد ملی نخبگان در سال ۱۳۹۶ از سایر دستاوردهای پژوهشی ایشان می باشد.

در حوزه فعالیت های ارتباط با صنعت نیز ایشان مدیر چندین پروژه مختلف با شرکت ها و مراکز صنعتی منجمله شرکت برق منطقه ای آذربایجان، شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی، شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان غربی، شرکت قند ارومیه و سایر مراکز صنعتی می باشند. در حوزه مسئولیت های اجرایی نیز ایشان مسئولیت راه اندازی و ریاست مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت دانشگاه، مدیریت فناوری دانشگاه و تهیه آیین نامه های توسعه فناوری دانشگاه، تجاری سازی فناوری های دانشگاه و مالکیت فکری دانشگاه، ریاست اداره توسعه و تجاری سازی فناوری های دانشگاه، معاون پژوهش و فناوری دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و ریاست دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه ارومیه را بر عهده داشته اند. هم اکنون ایشان به عنوان معاون نوآوری و فناوری پارک علم و فناوری استان آذربایجان غربی فعالیت می نمایند.

شایان ذکر است در حوزه فناوری و پژوهش های کاربردی، ایشان عضو شرکت فناورانه با محوریت تولید تجهیزات و دستگاه های هوشمند الکترونیکی در حوزه سلامت و ورزش بوده و فعالیت های تجاری سازی محصولات تولیدی شرکت را تحت نظر مرکز رشد جامع مشترک بین دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری استان و سایر دستگاه ها در برنامه دارند.