آخرین اخبار

قدردانی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از مسئولین کارخانه سیمان ارومیه

دکتر غلامرضا منصورفر رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با حضور در محل کارخانه سیمان ارومیه از مسئولین این مجموعه به جهت حمایت از دانش بومی و استفاده از ظرفیت فناوران پارک علم و فناوری با اهدای تندیس، تقدیرکرد.

 به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی دکتر منصور فر رئیس پارک علم و فناوری به همراه دکتر فتحعلی معاون فناوری و نوآوری پارک در محل کارخانه سیمان ارومیه جهت تقدیر از مسئولین این مجموعه حضور یافتند.
دکتر منصورفر با بیان اینکه رشد و ارتقاء صنعتی کشور با اهتمام، مشارکت و حمایت مدیران لایق کشوری ممکن است اظهار کرد: تلاش مجدانه شرکت های دانش بنیان و فناور فعال در عرصه  تولید و اشتغال نیازمند حمایت این مدیران است.
وی ادامه داد: خوشبختانه امروزه شاهد آن هستیم که مسئولین دلسوز در تمامی صنایع داخلی، پشتیبانی های ارزشمندی از محصولات داخلی و کالای ایرانی را سرلوحه امور خود قرار داده اند که بی تردید پیشرفت مخترعین و مبتکرین مرهون این حمایت ها می باشد.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با بیان اینکه زمینه فعالیت در پارک گسترده می باشد، توضیح داد: جوانان  و نخبگانی در پارک علم و فناوری استان مستقر هستند که  با ایده های خود مرزهای فناوری  را جابجا می کنند و دست به تولید محصولات تحریمی می زنند.
وی با ابراز اینکه شرکت دانش بنیان اروم نیروتوان از شرکت های موفق مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی می باشد، اظهار کرد: فناوران پارک علم و فناوری پتانسیل بالایی برای تامین نیازهای صنایع بزرگ را دارند.