آخرین اخبار

فناوران پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از تسهیلات بانک تجارت بهره مند می شود

جلسه توجیهی به منظور تسهیل بهره مندی از تسهیلات بانک تجارت برای فناوران پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با حضور، معاون اقتصادی استاندار، رئیس پارک علم و فناوری و همچنین رئیس شعبات بانک تجارت این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی،  کمال عبدلی مدیر شعب بانک تجارت استان با بیان اینکه  این بانک حمایت از اقتصاد دانش بنیان را  به عنوان استراتژی خود قرارداده است، اظهار کرد: یکی از شاخصه های اثر بخشی اقتصاد پویا، اقتصاد دانش بنیان است.

وی با ابراز اینکه قصد داریم کمک حال شرکت های فناور و دانش بنیان در استان باشیم، گفت: این شرکت ها سربازان جنگ اقتصادی هستند و بانک های عامل در برخورد با این فناوران باید بصورت منعطف عمل کنند.

مدیر شعب بانک تجارت استان افزود: می توان از ظرفیت تفاهم نامه منعقد شده مابین صندوق نوآوری و شکوفایی با بانک تجارت برای شرکت ها استفاده کرد.

وی با بیان اینکه در صدور ضمانت نامه ها حداکثر همکاری با شرکت های دانش بنیان و فناور خواهیم داشت، افزود: شرکت های فناوری که حساب خود را در بانک تجارت متمرکز کنند به محض ورود ۱۰۰میلیون تومان وام با ضمانت  راحت خواهند گرفت.

در ادامه این جلسه پس از خوش آمد گوبی دکتر نیکبخت رئیس پارک علم و فناوری و سخنرانی دکتر صادقی معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی، شرایط و امکانات بانک تجارت برای بهره مندی شرکت ها از انواع تسهیلات و بیمه ها و خدمات بانک تشریح شده و جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید.