آخرین اخبار

فراخوان نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار ۱۳۹۹

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن بازار ۱۳۹۹ با حضور دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد، مؤسسات تحقیقاتی و نیز برخی از وزارتخانه ها و سازمان های اجرایی مرتبط از بیست و هفتم الی سی آذر ماه سال ۱۳۹۹ برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار ۱۳۹۹ با حضور دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد، مؤسسات تحقیقاتی و نیز برخی از وزارتخانه ها و سازمان های اجرایی مرتبط از بیست و هفتم الی سی آذر ماه سال ۱۳۹۹ برگزار می شود.

با عنایت به مراتب بالا در نظر است تا در سال جهش تولید” توانمندی های مراکز دانشگاهی، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد، مؤسسات تحقیقاتی در قالب دستاوردهای پژوهشی و فناوری های قابل تجاری سازی در نمایشگاه و فن بازار به مخاطبان ذیربط، متقاضیان فناوری، سرمایه گذاران ریسک پذیر و مؤسسات تأمین مالی ارایه شود.

از کلیه ذی نفعان اعم از دانشجویان، پژوهشگران، فناوران، شرکت های دانش بنیان، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد واحدهای فناور، مراکز صنعتی، سرمایه گذاران، مؤسسات تأمین مالی و سازمان های اجرایی برای مشارکت و حضور در فن بازار دعوت به عمل می آید.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر  و حضور در پاویون اختصاصی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی می توانند با شماره تماس ۳۲۷۵۱۲۴۰ الی ۴۲ داخلی ۱۱۸جناب آقای نظری تماس حاصل نمایند.