آخرین اخبار, رویدادها

فراخوان رویداد ملی ایده بازار مهندسی پلیمر

مدیریت ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی سهند با توجه به ضرورت های شناسایی فناوری های نوآورانه در حوزه مهندسی پلیمر و حمایت از آنها در راستای اجرایی سازی” تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” با همکاری مرکز تبادل فناوری و ایده بازار دانشگاه صنعتی امیر کبیر، اقدام به برگزاری رویداد ملی ایده بازار مهندسی پلیمر کرده است.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، در این رویداد علاوه بر توسعه بازار و فروش، زمینه های سرمایه گذاری و خرید حرفه ای و جدید فراهم خواهد شد.

در این رویداد، طراحان، فناوران و صاحبان طرح در حوزه های مرتبط با صنایع پلیمر می توانند برای اختراعات، فناوری ها و محصولات خود با حمایت این دانشگاه، سرمایه گذار پیدا کرده و یا آنها را فروش برسانند.

هدف از برگزاری این برنامه، پیوند بین صاحبان طرح و فناوری و صاحبان سرمایه و صنعت از یک طرف و از طرف دیگر ایجاد زیرساخت به منظور تجاری سازی طرح های کاربردی در حوزه صنایع پلیمر می باشد.

فناوران متقاضی جذب سرمایه و یا فروش محصول می بایست مشخصات طرح و یا فناوری خود را حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ از طریق -www ideasbazaar.ir/polymereng event ارسال نمایند.

راه ارتباطی با دبیرخانه رویداد : ۶۶۱۷۵۹۳۷-۰۲۱