آخرین اخبار, اطلاعیه ها

فراخوان ثبت‌نام یازدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس ۲۰۲۳)

به اطلاع کلیه صاحبان ایده، نوآوران، فناوران، شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، سرمایه‌گذاران، مراکز ارائه‌دهنده خدمات تجاری‌سازی و مشاوره کسب و کار، سازمان‌ها و نهادهای حمایتی در سراسر کشور می‌رساند یازدهمین دوره رینوتکس، بزرگترین رویداد تجاری‌سازی نوآوری‌ها و فناوری‌ها از تاریخ ۱۷ الی ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، این نمایشگاه در ۵ بخش: ایده‌های فناورانه (طرح استارتاپی)، توسعه و تجاری‌سازی، فروش محصولات و خدمات دانش‌بنیان، خدمات تجاری‌سازی و مشاوره (ویژه شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادهای خدماتی و حمایتی) و ارائه نیازمندی‌های فناورانه برگزار می‌شود.

زون‌بندی رینوتکس یازدهم به صورت تخصصی و کاربردی شامل زون‌های: خودرو و حمل و نقل، صنایع دفاعی، صنایع خلاق و فرهنگی، شهر هوشمند، نفت و گاز و انرژی، لوازم خانگی، سلامت و بهداشت، صنایع غذایی و کشاورزی و دامپروری، محیط زیست و آب، سرمایه‌گذاری و تجاری‌سازی، صنایع معدنی و مصالح ساختمانی و نوآوری و فناوری‌های آینده است.

علاقمندان جهت ثبت‌نام در رینوتکس و آگاهی از ضوابط و شرایط حضور در نمایشگاه، جشنواره‌ها و رویدادها از ۱ الی ۳۰ مهر ۱۴۰۲ به آدرس سامانه www.rinotex.ir مراجعه کنند.

ستاد اجرایی یازدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، میزان تخفیف‌های درنظرگرفته‌شده برای شرکت‌کنندگان این رویداد بزرگ فناورانه را اعلام کرد.

مراکز فعال در حوزه نوآوری و فناوری می‌توانند با مراجعه به سایت www.rinotex.ir و ثبت نام در بخش تخفیف، برای مجموعه های خود از طرف رینوتکس درخواست تخفیف کنند.

مراکز مجاز برای ارائه تخفیف به صورت مجموعه های دولتی و خصوصی از طرف دبیرخانه رینوتکس مشخص شده اند. افراد حقیقی و حقوقی متقاضی تخفیف نیز باید به یکی از مجموعه های مشخص شده که عضو آن مجموعه هستند مراجعه کرده و درخواست خود را ارائه کنند.

هزینه غرفه با تخفیف ۶۰ درصدی از طریق حمایت‌های معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، استانداری آذربایجان شرقی، نمایشگاه بین المللی تبریز و سازمان ربع رشیدی، از مبلغ ۱.۶۲۵.۰۰۰ تومان به ۶۵۰.۰۰۰ تومان به ازای هر مترمربع رسیده است.

هزینه ثبت نام د ر بخش جشنواره طرح های فناورانه نیز به ازای هر طرح ۵۰۰.۰۰۰ تومان است.

برای مجموعه های داخل استان ۲۰ درصد و برای مجموعه های خارج از استان ۳۰ درصد برای بخش دولتی و ۴۰ درصد برای بخش خصوصی تخفیف در نظر گرفته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۳۴۷۵۱۷۷۱-۰۴۱ تماس حاصل نمایید.

شرح خدمات تخفیف

کتابچه رینوتکس