آخرین اخبار, اطلاعیه ها

سامانه جان(جریان اقتصادی نوین) فرصت وِیژه ای برای شرکت های فناور و دانش بنیان

وزیر علوم در نامه ای به رئیس جمهور از اتصال سامانه جان( جریان اقتصادی نوین) به سامانه توانیران(توانمندی ها و اعلام نیاز ایران) وزارت صمت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی،  در راستای تسهیل فرآیند تجاری‌سازی محصولات، ایده‌ها و همچنین کمک به معرفی، بازاریابی و فروش محصولات فناور توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری راه‌اندازی شده است. بر همین اساس از کلیه واحدهای فناور محترم تقاضا می‌گردد با مراجعه به آدرس اینترنتی این سامانه https://samanehjan.ir نسبت به ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.
دکتر زلفی گل طی نامه ای به رئیس جمهور، ضمن اشاره به ایجاد سامانه جان جهت ارائه محصولات و خدمات واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان و امکان خرید و فروش محصولات آن ها، تاکید کرد،که این سامانه با همکاری وزارت صمت به سامانه توانیران که وظیفه بررسی کالاهای مشابه داخلی محصولات وارداتی و صدور مجوز خرید یا عدم خرید را برعهده دارد، اتصال داده شده است، تا امکان واردات محصولاتی که قبلا توسط واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان تولیده شده است، وجود نداشته باشد و امکان استفاده از ظرفیت و قابلیت تولیدات محصولات فناورنه با این اتصال فراهم شده است.