آخرین اخبار

رسانه‌ها مولفه اصلی در رشد کارآفرینان هستند

رییس پارک علم و فناوری استان آذربایجان‌غربی ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار گفت: رسانه‌ها با اطلاع رسانی و تبلیغات یکی از عاملان رشد کارآفرینان و آشنایی بیشتر آنها با فعالیت پارک و اهداف آن هستند.

دکتر جواد نوری نیا با بیان اینکه روز خبرنگار، سالروز قدردانی از پیام‌آورانی است که روشنگری را بر عافیت‌طلبی، آگاهی‌بخشی را بر جهل‌پیشگی و دفاع از حق و عدالت را بر همراهی با صاحبان زر و زور ترجیح دادند، افزود به نیابت از اکوسیستم فناوری و نوآوری استان فرا رسیدن روز خبرنگار را به همه فعالان خبر و رسانه تبریک گفته و از تلاش‌های اصحاب رسانه صمیمانه قدردانی می‌کنیم و همچنین از خداوند منان برای این عزیزان به ویژه خبرنگاران حوزه فرهنگ، علم و فناوری آرزوی سلامت و بهروزی مینماییم.
وی ادامه داد: رسانه‌ها بازوی اصلی پارک علم و فناوری در ترویج فرهنگ کارآفرینی و نواوری در جامعه بوده و موجب رشد کارآفرینان و فناوران دانش بنیان هستند.
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، اظهار کرد: رسانه‌ها با ایجاد انگیزه و امید در جامعه مسیر کار و کارآفرینی را برای جامعه تعریف می‌کنند تا در این راستا، افراد مسیر درست و صحیح کاری را با استفاده از ظرفیت‌های موجود انتخاب کنند.
وی تاکید کرد: پرورش کارآفرین باید از دوران دبستان و دوران دانش آموزی آغاز شود تا ضمن ایجاد روحیه کار و تولید، ذهن خلاق و نوآور نیز شناسایی و مورد حمایت قرار گیرد.