آخرین اخبار

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در آئین افتتاحیه :ریورس پیچ رویدادی برای رفع نیاز های فناورانه سازمان ها دولتی و بخش خصوصی استان

اولین روز از  رویداد ریورس پیچ(reverse pitch) با حضور سازمان های دولتی-خصوصی و صنایع استان، تیم های استارت آپی و شرکت های فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دکتر غلامرضا منصورفر رئیس پارک علم  و فناوری آذربایجان غربی، در آیین افتتاحیه اولین رویداد reverse pitch  با ببان اینکه اقتصاد دانش بنیان در سراسر جهان مفهوم ویژه ای داردف توضیح داد:  این مفهوم بین شرکت های نو ظهور و در حال توسعه اهمیت بسزایی داره و  میتواند نقش ویژه ای در شتاب دهی به  مسیر رشد و توسعه اقتصادی کشورها داشته باشد.

 وی با ابراز اینکه اقتصاد دانش بنیان در رشد و توسعه اقتصادی  اهمیت بسزایی به خود اختصاصی داده است، گفت:  به طور قطع فناوران نقش مهمی در این توسعه دارند و  در همین راستا پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به عنوان نهادی که عهده دار ایجاد حلقه ارتباط بین دانشگاه و صنعت است و می خواهیم با یک رویداد ویژه برای اولین بار در استان نقشی را در این مهم ایفا کنیم.

دکتر منصور فر با بیان اینکه  استقبال خوبی از این رویداد شده است، اظهار کرد: علی رغم اینکه رویداد برای بار اول برگزار می شود بالغ بر ۵۰ نیاز فناورانه از سوی سازمان های دولتی و کارخانجات جمع آوری شده و در غرفه های سازمان های مورد عرضه خواهد شد.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، افزود: امیدواریم در این گفتمان های نزدیک، فناوران بتوانند نیازهای این عرصه را مرتفع کنند و بتوانیم قدم های مثبتی رو در راستای رفع نیازهای کشور برداریم.