آخرین اخبار

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی طی پیامی کسب رتبه برتر پژوهشگر و فناور برتر استان را به فناوران این پارک تبریک گفت

دکتر علی محمدنیکبخت رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی طی پیامی کسب رتبه برتر پژوهشگر و فناور برتر  استان را به فناوران این پارک تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی متن پیام به شرح ذیل است:

اینجانب ضمن تبریک کسب رتبه برتر جشنواره پژوهشگر و فناور برتر سال ۹۹ به فناوران و  پژوهشگران پارک علم و فناوری استان، از خدمات علمی و پژوهشی این عزیزان نهایت تقدیر و تشکر را به عمل می آورم.

واحدهای فناور و دانش بنیان مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فن آوری  آذربایجان غربی و مدیران این شرکتها در حقیقت فارغ التصیلان جوان و خوش فکر و نوآور دانشگاهها میباشند، عنصر خلاقیت و ذهنیت نوآورانه در میان این فارغ التحصیلان، می تواند اثر بحرانها و تنش ها را کاهش دهد و محصولات با ارزش افزوده بالا در اختیار جامعه صنعتی قرار دهد.

امید آن دارم که با تلاش و همت همه شما فناوران و پژوهشگران، شاهد موفقیت های چشمگیر  عرصه دانش بنیان باشیم و بتوانیم با استفاده از خرد جمعی سبب ارتقاء و توسعه اقتصاد دانش بنیان در استان شده و همچنین فضای مناسب برای توسعه کسب و کار در استان را فراهم آوریم.

در نهایت موفقیت آقایان دکتر مزدک رازی، دکتر نیما ملکی و مهندس رضا رحیم خانی را به عنوان پژوهشگر و فناور  برتر در جشنواره برگزیدگان استانی  تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون این عزیزان را در تمام عرصه های زندگی از خداوند متعال خواستاریم.