آخرین اخبار

دومین رویداد بین المللی کارآفرینی (تاک ۲ ) با همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار می شود

دکتر محمد فتحعلی لو دبیر کمیته علمی رویداد و معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از برگزاری دومین رویداد بین المللی مجازی کارآفرینی تاک ۲ با همکاری پارک علم و فناوری و کمیته امداد امام (ره) استان  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، دکترفتحعلی لو با اشاره به برگزاری این رویداد در سطح ملی و بین المللی، اظهار کرد: رویداد تاک ۲ در محورهای کسب و کارهای بدون سرمایه، کسب و کارهای کم سرمایه بر و انقلاب اقتصادی و نقش آن در ایجاد کسب و کارهای کوچک می باشد.

وی با بیان اینکه مهلت ارسال ایده ها تا ۳۰ آبان ۱۴۰۰می باشد، افزود: این رویداد در مورخ ۲۴ آذر ۱۴۰۰ در محل هتل بین المللی آنا ارومیه برگزار خواهد شد.

دبیر کمیته علمی رویداد تاک ۲درباره جوایز و مشوق های ایده های برتر رویداد توضیح داد: پرداخت جایزه نقدی، تسهیلات کارفرمایی، حمایت از تبدیل ایده به کسب و کار نوآورانه و امکان استقرار تیم های کارآفرینی در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از جمله جوایز و مشوق های در نظر گرفته شده برای این رویداد است.

 دکتر فتحعلی لو درباره نحوه ارسال و ثبت ایده  در سامانه تاک نیز افزود: علاقه مندان می توانند ایده خود را از طریق مراجعه به وبسایت مرکز تخصصی ایده پردازی  کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی به نشانی tak.wastp.ir ثبت و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تمغاس ۰۴۴۳۳۴۵۰۱۰۳ تماس حاصل نمایند.