آخرین اخبار

دومین جایزه کارآفرینی و بورس تحصیلی پرفسور مصلح شیرازی برگزار می شود

مجمع خیران نخبه پرور فارس اقدام به اعطای دومین جایزه کارآفرینی پروفسور علی‌نقی مصلح شیرازی در زمینه طرح کسب و کار نموده است.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی،به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت‌های علمی و افراد صاحب نام و همچنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس همه ساله جوایزی را به نام افراد حقیقی و حقوقی خوش‌نام و دارای سابقه درخشان در زمینه‌های مختلف تعریف و اعلام می‌نماید. این جوایز، به صاحبان استعداد برتری که دارای فعالیت‌های خاص و اثرگذار در زمینه‌ جایزه تعریف شده باشند، اعطاء می‌گردد.

در این راستا، مجمع خیران نخبه پرور فارس اقدام به اعطای دومین جایزه کارآفرینی پروفسور علی‌نقی مصلح شیرازی در زمینه طرح کسب و کار نموده است و طی این فراخوان از واجدین شرایط برای ثبت نام در این جایزه کارآفرینی دعوت به‌عمل می‌آورد. این جایزه به برترین طراح کسب و کار (BP) ساکن یا متولد و یا تحصیل کرده استان فارس که موجب خلق ثروت و اشتغال در پایداری کشور شود، تعلق خواهد گرفت. طرح کسب و کار ارائه شده باید دارای شرایط زیر باشد:

الف) براساس موازین علمی و عملی و مطابق ضوابط مجمع خیران نخبه‌پرور فارس به صورت مکتوب ارائه گردد

ب) دارای نوآوری‌های برجسته در زمینه‌های ایده پردازی، فناوری و مدل کسب و کار باشد.

ج) جذاب و برانگیزاننده با دامنه کاربری مناسب بوده و از قابلیت اجرایی و تجاری شدن بالایی برخوردار باشد.

داوطلبان واجد شرایط لازم است که ابتدا از طریق تارنمای  www.shiraz-feca.ir  ثبت نام نموده و مدارک و مستندات خود را حداکثر تا ۳۱ خردادماه ۱۴۰۰بارگذاری نمایند. سپس افرادی که شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم را دارا باشند وارد فرآیند داوری می‌شوند. در این مرحله، هیأت داوران مجمع خیران نخبه پرور فارس، مدارک و مستندات افراد را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و فردی که حائز بیشترین امتیاز است را به عنوان برگزیده معرفی خواهد نمود.

برگزیدگان، علاوه بر دریافت لوح و گرفتن نشان برند علمی- معنوی منتخب برجسته کشوری، جایزه کارآفرینی مربوطه را نیز دریافت خواهند کرد.