آخرین اخبار

دریافت گواهینامه صلاحیت ارائه خدمات در حوزه پدافند سایبری توسط شرکت مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

شرکت دانش بنیان مشاورین شبکه افق اندیشه غرب مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برای اولین بار در شمال غرب کشور موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت ارائه خدمات در حوزه پدافند سایبری شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، فرشید دانشگر مدیرعامل شرکت دانش بنیان مشاورین شبکه افق اندیشه غرب با بیان اینکه با ممیزی ها و ارزیابی های متعدد توانستیم مجوز ارائه خدمات در حوزه پدافند سایبری را دریافت کنیم، گفت: شرکت افق اندیشه غرب تنها شرکت دارای این مجوز در شمال غرب کشور می باشد.

وی افزود: ما موفق به دریافت گواهینامه رتبه ۳ در حوزه تخصصی امنیت فناوری اطلاعات با نوع کاربری طراحی و پیاده سازی شدیم.

دانشگر افزود: افق اندیشه مجموعه‌ای فناور و پر نشاط، با بیش از ۱۵ سال سابقه ارائه تخصصی‌ترین خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌باشد.

وی ادامه داد: نوآوری و پویایی تیم، بهره گیری از الگوهای به روز فناوری، روحیه ” یافتن ” و ” ساختن ” از ویژگی های متمایز ما در حل چالش های پیش رو کسب و کارمان و حفظ تعهد همیشگی ارائه بهترین خدمات به مشتریان به عنوان مهمترین همراهان ما، می‌باشد.

به گفته مدیرعامل این شرکت مشاوره، طراحی و اجرای راهکارهای جامع امنیت اطلاعات و نیز توسعه نرم‌افزارهای سازمانی از مهمترین فعالیت‌های این مجموعه می‌باشد.

نوشته های مشابه