آخرین اخبار

حضور آذربایجان غربی در نمایشگاه بین المللی اکسپو ۲۰۲۱ دبی

در این رویداد توانمندی های حوزه های صنعت، فناوری، گردشگری و تجاری به نمایش گذاشته می شود که همواره بستری برای رشد و مطرح شدن ایده های خلاقانه از سرتاسر کره زمین بوده و  از تاریخ ۱۳ الی ۱۹ دی در کشور امارات برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، این رویداد در زمینه توانمندهای حوزه صنعت، گردشگری و تجاری به نمایش گذاشته می شود که همواره بستری برای رشد و مطرح شدن ایده های خلاقانه از سرتاسر جهان است.

رویداد بین المللی اکسپو، نمایشگاهی بین المللی و بسیار معتبر و مشهور است که هرچند سال یک بار برای نمایش و ارائه دستاوردهای ملل مختلف در یک کشور برگزار می شود و در آن توانمندی های حوزه های صنعت، فناوری، گردشگری و تجاری به نمایش گذاشته می شود که همواره بستری برای رشد و مطرح شدن ایده های خلاقانه از سرتاسر کره زمین می باشد.

اهمیت این نمایشگاه برای کشورها به اندازه ی زیاد است که بعد از مسابقات جام جهانی فوتبال و بازی های المپیک، سومین رویداد مهم بین المللی دنیا محسوب می گردد، از این رو گاهی آن را المپیک فرهنگ ملل هم می نامند.

 جالب است بدانید که بسیاری از اختراعات و سازه های مشهور بشری مثل برج ایفل، اولین ماشین تایپ، تلویزیون و حتی سس کچاپ هاتز اولین بار در این نمایشگاه ها به جهانیان معرفی شده اند . بنابراین می توان انتظار داشت که این نمایشگاه ، علاقه مندان عرضه ایده های جدید را گرد هم آورد و باعث ظهور برندهای تازه باشد.

در این راستا با توجه به فرصت حضور استان آذربایجان غربی در نمایشگاه بین المللی اکسپو ۲۰۲۱ دبی، از مورخ ۹ الی ۱۳ دی ماه، می باشد.

جهت ثبت نام و  کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس۳۲۷۵۱۲۴۰ الی ۴۲ داخلی ۱۱۸ (آقای نظری) تماس حاصل نمایید.