آخرین اخبار

جلسه بررسی آغاز همکاری های پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و شتاب دهنده اینومکث برگزار شد

جلسه بررسی آغاز و نحوه همکاری های پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و شتابدهنده اینومکث با حضور دکتر منصورفر رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مهندس خالقی مدیرعامل شرکت مبنا توسعه بازار(اینومکث) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، این جلسه حول محور چگونگی آغاز همکاری ها و نحوه حمایت هایی که این شتاب دهنده می تواند از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی داشته باشد، برگزار شد.

شتابدهنده اینومکث از سال ۱۳۹۵ با رویکرد ترویج مفاهیم اکوسیستم نوآوری و راهکارهای موفقیت تیم‌های استارتاپی فعالیت خود را آغاز نمود.

این مجموعه پس از برگزاری رویدادهای متنوع در شهرستان‌های مختلف کشور، در سال ۱۳۹۹ با استقرار در دانشکده مکانیک دانشگاه تهران، امکان فراهم‌سازی فضای کار اشتراکی و اختصاصی و ارائه خدمات شتابدهی از قبیل منتورینگ و جذب سرمایه را برای استارتاپ‌ها مهیا کرده است.

تیم‌های مستقر در این شتابدهنده شامل حوزه‌های هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء (IOT)، سلامت و نانوپلیمر هستند. این شتابدهنده با استفاده از منتورهای مجرب و مشاوران کسب و کار توانسته است تیم‌های تحت نظارت خود را همراهی کند.