آخرین اخبار, گزارش تصویری

تقدیر از کارمندان نمونه پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به مناسبت روز کارمند

طی مراسمی با حضور دکتر نوری نیا رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و سایر همکاران ستادی این مجموعه از کارمندان نمونه پارک در سال ۱۴۰۱ تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، دکتر نوری نیا در مراسم گرامیداشت روز کارمند و تجلیل از کارمندان نمونه از تلاش خالصانه و صادقانه کارمندان پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، قدردانی نموده و اظهار کرد: بدون شک اگر تلاش‌های بی‌وقفه شما نباشد رشد و توسعه اکوسیستم فناوری و نوآوری نیز متوقف خواهد شد؛ بنابراین همه شما باید به حرکت رو به رشد خود با قدرت ادامه دهید.

وی ادامه داد: انتخاب همکار نمونه کار بسیار دشواری است چرا که تمامی همکاران مجموعه پارک ساعی و زحمت کش می باشند.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، افزود: امیدواریم همه همکاران تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسئولیت های قانونی، حفظ حقوق مردم و پیشرفت نظام اداری به کار گرفته و وجدان کاری، عدالت، صداقت، امانت داری، رازداری و خدمت را سرلوحه  گفتار و کردار خود قرارداده و ارزش های دینی، انسانی، اجتماعی و قوانین و مقررات و ضوابط را در انجام  فعالیت های سازمانی و اداری رعایت نمایند.

در نهایت دکتر نوری نیا با بیان اینکه انسان­ هایی که در کمال صداقت در ایفای وظیفه شغلی، از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند و همسو با وجدان اخلاقی و حفظ شئون انسانی در کنار سایر همکاران مشغول خدمت رسانی هستند، شایسته تقدیرند،از همکاران محترم سرکار خانم مریم مجرد جودت و جناب آقای ساسان یوسفی به عنوان کارمندان نمونه سال ۱۴۰۱ تقدیر به عمل آوردند.

شایان ذکر است در این مراسم از سرکار خانم رضایی نسب به نیز  به عنوان همکار دارند حجاب برتر تقدیر به عمل آمد.

دکتر نوری نیا در اینباره نیز اظهار کرد: بسیار خرسند و مفتخریم که سعادت همکاری با عزیزانی نصیبمان شده است با الگو گرفتن از بانوی بزرگ اسلام، حضرت زهرا (س)، زیباترین پوشش را برای خویش برگزیده و خود نیز الگوی زنان مسلمان و متعهد قرار گرفته ­اند.

وی ادامه داد: شما نشان داده­ اید که حجاب، هیچ مانعی برای ورود زن مسلمان به عرصه علم، تلاش و خدمت در جامعه نخواهد بود.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی افزود: بسی شایسته است از شما سرور گرامی که با پوشش اسلامی مناسب و رعایت موازین شرعی، اخلاقی و اسلامی درخور توجه، محیط کارتان را با عفت و عصمت طاهره مطهره، مزین نموده ­اید؛ صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و این لوح سپاس را به پاس حجاب برترتان، تقدیم وجود ارزشمندتان نماییم.