آخرین اخبار

بزرگترین رقابت نخبگان برنامه نویسی کشور در هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور

این مسابقات توسط دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری، سازمان نظام صنفی رایانه، سازمان فناوری اطلاعات ایران و به تاریخ ۱۲ الی ۱۴ مهر ماه سال ۱۳۹۹ به صورت حضوری و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی مهلت ثبت نام در این مسابقات تا پایان شهریور ماه تمدید شده است.

علاقه مندان به ثبت نام در این مسابقات به نکات زیر توجه فرمایند:

۱- قوانین و مقررات مسابقه و آنچه باید بدانید که در وبسایت رویداد قرار گرفته شده را کامل مطالعه کنید.
۲- برگزاری این دوره از مسابقات تحت شرایط بیماری کرونا می باشد و رعایت پروتکل ها بهداشتی به شرح زیر الزامیست و برگزار کننده رویداد امکانات لازم جهت رعایت این موضوع را پیش بینی کرده است
الف) استفاده از ماسک در کل مدت مسابقه الزامیست.
ب) همراه داشتن مایع ضدعفونی کننده در کل مدت رویداد الزامی می باشد.
۲- به علت رعایت پروتکل های بهداشتی، برخلاف دوره های گذشته متاسفانه امسال امکان حضور تیم ها به صورت تمام وقت در سالن وجود ندارد.
بدین صورت که در هر سه روز مسابقات تیم ها فقط از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب در سالن مسابقه حضور خواهند داشت. البته بعد از ساعت ۸ شب مسابقه ادامه خواهد داشت و تیم ها از منازل و محل اسکان خودشان مسابقه را ادامه خواهند داد. ( برنامه زمان بندی برگزاری رویداد به صورت کامل بر روی سایت مسابقات قرار گرفته است )
۳- برای تیم های شرکت کننده که از شهرستان های مختلف تشریف می آورند امکان اسکان در هتل با ۵۰ درصد تخفیف هماهنگ شده است. جهت استفاده از این مورد با دبیرخانه رویداد هماهنگ بفرمایید.
۴- ثبت نام به صورت تیمی میباشد. و تیم ها حداقل ۲ نفر و حداکثر ۴ نفر عضو باید داشته باشند. هر یک از اعضا از طریق فرم زیر به صورت انفرادی ثبت نام می کنند.
۵- قبل از ثبت نام رزومه کاملی از خود تهیه کنید. و در قسمت مربوطه وارد نمایید.
۶- پس از پایان مراحل ثبت نام، کارشناسان دبیرخانه جهت تایید ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت. این تماس بعد از پایان مهلت ثبت نام ( حدودا هفته آخر شهریور ماه) انجام خواهد شد.
۷- در صورت هرگونه سوال میتوانید با دبیرخانه ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور تماس حاصل فرمایید.
http://mpm.sharif.ir
۵-۶۶۰۲۸۹۶۳-۰۲۱