آخرین اخبار

بررسی مسایل و مشکلات مالیاتی شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

جلسه بررسی مسایل و مشکلات مالیاتی شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری با حضور مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، رئیس پارک علم و فناوری استان و معاون اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، دکتر نیکبخت با بیان اینکه پارک علم و فناوری برای مراکز رشد حکم مرجع را دارد، توضیح داد: اگر ما بخواهیم مرکز نوآوری در سطح استان تشکیل دهیم نیازمند اخذ مجوز از پارک علم و فناوری می باشد.
وی ادامه داد: حل مشکلات مالیاتی شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری باید در اولویت قرار گیرد، چرا که این امر یکی از لازمه های توسعه اقتصاد دانش بنیان است.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با ابراز اینکه در جهت افزایش اقتصاد دانش بنیان پارک ها باید گسترش پیدا کنند، گفت: در داخل محدوده پارک هر نوع فعالیتی مشمول معافیت از مالیات است و مراکز اقماری پارک علم و فناوری نیز نباید از این قاعده مستنثی شوند.

در پایان این جلسه بر مکاتبه و استعلام نهایی برای حل مشکلات مالیاتی شرکت های مستقر، تصمیم گرفته شد تا پیگیری های لازم از سوی اداره کل امور مالیاتی صورت گیرد.