آخرین اخبار, گزارش تصویری

با هدف تجاری سازی و ایجاد زمینه فعالیت برای صنعتگران استان، شرکت های فناور و دانش بنیان در سوریه انجام گرفت: نشست صمیمی سردار نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب سلام الله علیها و ستاد بازسازی سوریه در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

این نشست با حضور دکتر غلامرضا منصورفر رئیس پارک علم وفناوری آذربایجان غربی و سردار نوعی اقدم با هدف تجاری سازی محصولات تولید داخل در کشورهای حوزه خلیج فارس و سوریه  در پارک علم و فناوری استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، سردار نوعی اقدم در این نشست که با حضور مدیران صنایع، فناوران و شرکتهای دانش بنیان استانی برگزار شد، فرصت های سرمایه گذاری و شرایط  آن را در خارج از کشور برای تولیدکنندگان توضیح داد.

وی در ادامه از حمایت های موسسه کلمه طیبه بقیه الله (عج) از تولیدکنندگانی که در کشور سوریه  سرمایه گذاری می کنند، تشریح کرد.

شایان ذکر است در پایان این نشست نیز تفاهم نامه همکاری مشترک مابین پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و موسسه کلمه طیبه بقیه الله (عج) به منظور ایجاد، گسترش، همفکری و همکاری های اقتصادی-تجاری، آموزشی و پژوهشی فی مابین امضا شد