آخرین اخبار, گزارش تصویری

بازدید استاندار آذربایجان غربی از شرکت های دانش بنیان اروم تجهیز گستر و آتیه اروم طب کوشا

استاندار آذربایجان غربی به همراه رئیس پارک علم و فناوری و سایر مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط، پیرو برنامه یکشنبه های تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین، از شرکت دانش بنیان اروم تجهیز گستر و آتیه اروم طب کوشا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، در این بازدید استاندار آذربایجان غربی ابتدا از شرکت دانش بنیان اروم تجهیز گستر بازدید کردند.

شرکت اروم تجهیز گستر در سال ۱۳۷۲ با نام صنایع آزمایشگاهی اروم تجهیز در واحدی با مساحت ۱۲۰ متر مربع احداث و فعالیتهای خود را با سرویس دستگاههای آزمایشگاهی شروع نمود . این شرکت در حال حاضر در حوزه تولید انواع دستگاه های سختگیر املاح آب ، دستگاه آب مقطر گیری، سانتریفیوژ، تجهیزات و ابزار آزمایشگاهی و طبی ، انکوباتور اتاق رشد فعالیت می کند.

در ادامه برنامه  از شرکت تولید کننده آتیه اروم طب کوشا بازدید شد که  در زمینه تولید تجهیزات پزشکی فعالیت دارد. تولیدات شرکت آتیه اروم طب کوشا در زمینه تجهیزات پزشکی و مصرفی ارتودنسی می باشد که به صورت مستقل تولید و به فروش می رسد. از جمله این محصولات می توان به پیچ ارتودنسی و پروتز ستون فقرات اشاره کرد.