آخرین اخبار

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی مابین پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان

در راستای اقتصاد دانش بنیان و توانمند سازی و افزایش مهارتهای نیروی تحصیل کرده تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، در جلسه انعقاد این تفاهم نامه دکتر غلامرضا منصورفر رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، ضمن تاکید بر لزوم گسترش و هم افزایی قابلیت های همه نهادهای درگیر در حوزه اشتغال، اظهار کرد: ر صورت هدایت نخبگان مهارتی به پارک علم و فناوری و حمایت عملی از آنها و ارائه آموزش های فنی، علمی و مهارتی مورد نیاز می توان به درخشش جوانان برومند استان در عرصه های ملی و بین المللی اطمینان داشت.

در ادامه این جلسه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان نیز افزود: آموزش فنی وحرفه ای با وجود پتانسیل های گسترده، مربیان توانمند و مراکز مجهز آموزشی می تواند در جهت گسترش مهارت های نیروی انسانی نقش کلیدی ایفاء نماید.

عباسی افزود:  اجرای دوره های آموزشی مورد توافق طرفین با همکاری دانشگاه ، برگزاری آزمونهای پایان دوره آموزشی برای شرکت کنندگان در دوره های آموزشی و صدور گواهینامه مهارت آموزشی برای قبولین در آزمون های کتبی و عملی از جمله تعهدات این اداره کل است.